Dorastenci cestovali do Podlavíc

obr: Dorastenci cestovali do Podlavíc

Dorastenci cestovali na svoj tretí jarný zápas do Podlavíc. Súperom im bol miestny klub JUPIE. V doležitejšej kategórii Starší dorastenci sme v prvých dvoch zápasoch neprehrali, získali 4 body po remíze v Lučenci a víťazstve so Spišskou Novou Vsou a tak sme šli v očakávaní zisku nejakých bodov aj k nim. Očákavanie sa naplnilo a po bezgólovej remíze 0:0 sme si pripísali ďalšie dôležite body.

Starší dorast:

JUPIE Podlavice - FK Žiar nad Hronom 0:0

Zostava: Kuvik, Kačák (60.Farkaš), Šebeň, Smelák, Janúch, Gallo, Cvejkuš(88.Žňava) , Rybár, Kochol, Ondrejka, Bobrovský.


1 MFK Košice B, a. s.                   18 13 1 4 54:30 40
2 MFK Ružomberok B, a. s.          17 12 2 3 48:19 38
3 Dukla Banská Bystrica B, a. s.    18 10 3 5 47:23 33
4 FK Spišská Nová Ves 18            10 3 5 39:26      33
5 1. FC Tatran Prešov B, a. s.       18 9 2 7 27:20   29
6 FC Lokomotíva Košice               17 9 2 6 30:26   29
7 MŠK Žilina B, a. s.                    18 8 3 7 33:18   27
8 MFK Vranov nad Topľou             18 7 4 7 26:27  25
9 FC Rimavská Sobota, a. s.        18 6 4 8 31:33   22
10 FK Rakytovce 85                     18 6 4 8 28:32  22
11 LAFC Lučenec                         18 6 3 9 20:27   21
12 FK Poprad                              17 5 5 7 23:30   20
13 Slavoj Trebišov                       17 5 4 8 20:32   19
14 FK Žiar nad Hronom                18 4 4 10 22:48 16
15 Jupie B.Bystrica-Podlavice        17 4 3 10 16:34 15
16 ŠK Odeva Lipany                    17 3 1 13 17:56 10

Mladší dorast:

JUPIE Podlavice - FK Žiar nad Hronom 3:0  (1:0)

Zostava: Siekela, Gajdoš, Žurav, Debnár, Bodor, Balogh, Neuschl, Gábor, Glab(70.Hlaváč), Vuong(41.Maron), Vincúr(75.Hudec)

1 1. FC Tatran Prešov B, a. s.     18 14 3 1 40:13 45
2 MFK Ružomberok B, a. s.        17 14 1 2 59:15 43
3 MŠK Žilina B, a. s.                  18 12 3 3 51:20 39
4 Dukla Banská Bystrica B, a. s.  18 11 4 3 42:13 37
5 Jupie B.Bystrica-Podlavice        17 11 3 3 43:16 36
6 FC Lokomotíva Košice             17 11 2 4 34:13 35
7 MFK Košice B, a. s.                 18 9 5 4 39:27   32
8 MFK Vranov nad Topľou          18 7 2 9 21:31    23
9 FK Rakytovce 85                    18 6 2 10 24:44  20
10 FK Spišská Nová Ves             18 4 6 8 20:33   18
11 FK Žiar nad Hronom              18 5 3 10 20:37 18
12 LAFC Lučenec                       18 4 5 9 20:40   17
13 FC Rimavská Sobota,            18 4 2 12 24:48 14
14 ŠK Odeva Lipany                  17 3 3 11 22:43 12
15 Slavoj Trebišov                     17 2 2 13 14:45  8
16 FK Poprad                            17 0 2 15 23:58  2

 


Prípravky

14.04.2020 14:13:43 Prípravky

CHALLENGE Č. 2 PRE PRÍPRAVKY FK POHRONIE U6 - U11

CHALLENGE Č. 2 PRE PRÍPRAVKY FK POHRONIE U6 - U11 .... urob niečo navyše   Cvičenie trénujem do dokonalosti   Po ...

Prípravky

04.04.2020 15:12:47 Prípravky

CHALLENGE Č. 1 pre prípravky FK Pohronie

POPRI INDIVIDUÁLNOM TRÉNINGOVOM PROGRAME PRE NAŠE PRÍPRAVKY U6 - U11 PRINÁŠAME:   CHALLENGE Č. 1 PRE PRÍPRAVKY FK POHRONIE U6 - ...

Prípravky

01.03.2020 10:31:07 Prípravky

U10: Ďalší domáci triangel

29.02.2020 domáci triangel č. 2 Systém hry: 6+1, na jedno ihrisko, každý s každým, 1x30 min. Zúčastnené družstvá: FK Pohronie, ...

Prípravky

24.02.2020 07:55:55 Prípravky

U10: Odohrali sme kvalitný domáci triangel

23.02.2020   Systém hry: 6+1, každý s každým, 1x25 minút, 2 kolá FK Pohronie, FC Spartak Trnava, FC Nitra FKP: ...

Prípravky

24.02.2020 07:54:27 Prípravky

OBFZ turnaj prípraviek v Žiarskej ZUS aréne

23.2.2020 V Žiarskej ZUS aréne zorganizoval Oblastný futbalový zväz halový turnaj prípraviek vekoved kategórie do U11. Za účasti 9 mužstiev ...

Prípravky

26.01.2020 22:02:03 Prípravky

U10: Posledný halový turnaj a prípravný zápas proti Dukle

25.1.2020 Halový turnaj Prievidza Systém hry: 4+1, každý s každým 1x25´, hralo sa bez vyhodnotenia FKP: Číž - Procner, Demko, ...

Prípravky

26.01.2020 21:20:25 Prípravky

U8: Víťazom halového turnaja v Prievidzi

26.01.2020 V nedelu sme sa zúčastnili turnaja v Prievidzskej City aréne.   Zápasy: FK Pohronie U8 - FŠMH Jupie Banská ...

Prípravky

20.01.2020 08:03:49 Prípravky

U10: Na kvalitne obsadenom FOMAT Cupe

19.01.2020 Organizátor: FOMAT Martin Systém hry: 4+1, každý s každým, 1x18´ Zúčastnené družstvá: FOMAT Martin čierny, FOMAT Martin modrý, FK ...