Futbalisti si o Euro 2012 zahrajú aj proti Rusom a Írom

obr: Futbalisti si o Euro 2012 zahrajú aj proti Rusom a Írom

Súpermi slovenskej futbalovej reprezentácie v kvalifikácii EURO 2012 budú v základnej B-skupine Rusko, Írsko, Macedónsko, Arménsko a Andorra.

Rozhodol o tom nedeľňajší žreb vo varšavskom Paláci kultúry a vedy. O postup na finálový turnaj kontinentálneho šampionátu, ktorý spoločne zorganizujú Poliaci a Ukrajinci, bude bojovať 51 krajín v šiestich šesťčlenných a v troch päťčlenných kvalifikačných skupinách.

Krajiny organizátorov EURO 2012, ktoré sa bude od 8. júna do 1. júla 2012 hrať v ôsmich mestách Vroclav, Poznaň, Gdansk, Varšava, resp. Ľvov, Kyjev, Doneck a Charkov, majú účasť automatickú.

Po žrebe spokojnosť. Favoritom skupiny Rusko

Slovenskú reprezentáciu, ktorá sa v lete tohto roka prvýkrát v histórii predstaví na majstrovstvách sveta v JAR, nasadili pred žrebom do druhého výkonnostného koša.

Bol to posun vpred, lebo v predchádzajúcej kvalifikácii EURO 2008 ťahali SR z tretieho koša a v úspešnom bojio MS 2010 v JAR dokonca až zo štvrtého.

Zverenci trénera Vladimíra Weissa sa tak určite nemohli v jednej skupine stretnúť s rivalom z Česka (spojil ich v posledných dvoch kvalifikáciách), Gréckom, Švajčiarskom, Srbskom, Tureckom, Dánskom, Rumunskom a Švédskom.

Na základe rozhodnutia exekutívy UEFA sa z politických dôvodov nemohli v jednej skupine stretnúť Rusi s Gruzíncami a Azerbajdžan s Arménskom.

Weissov tím zabojuje o premiérový postup

Slováci doteraz hrali v štyroch elimináciách o postup na ME, nikdy sa im však nepodarilo postúpiť. V boji o EURO 1996 v Anglicku, EURO 2000 v Holandsku, resp. Belgicku a EURO 2004 v Portugalsku vždy obsadili v tabuľke tretiu priečku, v boji o EURO 2008 v Rakúsku a Švajčiarsku až štvrtú.

zreb2.jpg

Tréner Írska Giovanni Trappatoni (v strede), kormidelník Ruska Guus Hiddink (vpravo) a šéf lavičky Andorry Koldo Alvarez

S Írskom sa Slováci o postup na ME už stretli, v kvalifikácii EURO 2008 s nimi prehrali v Írsku 0:1 a v Bratislave remizovali 2:2. Kvalifikačné skúsenosti má SR aj s Ruskom, ktoré prekonala v snahe postúpiť do baráže o MS 2006.

O priame miestenky sa bude bojovať (zapojí sa 51 z 53 členských krajín Európskej futbalovej únie /UEFA/) od septembra 2010 do októbra 2011.

Automaticky postúpia víťazi skupín a najlepší z druhého miesta (druhým sa započítajú len výsledky s prvým, tretím, štvrtým a piatym tímom v tabuľke). Ostatné mužstvá z druhých miest zohrajú v novembri 2011 baráž o zvyšné 4 miestenky.

Slávnostný akt sa niesol v znamení 50. výročia triumfu reprezentácie ZSSR na vôbec prvých ME. Medzi stovkami pozvaných hostí nechýbali ani štyria špeciálni vyslanci UEFA Zbigniew Boniek a Andrzej Szarmach z Poľska, resp. Oleg Blochin a Andrij Ševčenko.

Česi majú Španielov. V "céčku" Taliani, Srbi, Slovinci aj Severní Íri

Nedeľňajší žreb v Kongresovej sále varšavského Paláca kultúry a vied rozhodol o zložení kvalifikačných skupín o postup na futbalové majstrovstvá Európy 2012, ktoré spoločne usporiadajú Poľsko a Ukrajina.

Slovensko bolo zaradené do "béčka", kde si zmeria sily s Ruskom, Írskom, Macedónskom, Arménskom a Andorrou.

Mimoriadne silná a kvalitná je G-skupina. Najvyššie nasadené Anglicko v nej bude mať za súperov Švajčiarsko, Bulharsko, Wales a Čiernu Horu.

Jednoznačným favoritom je Albión, o druhé miesto zaručujúce účasť minimálne v baráži však budú s najväčšou pravdepodobnosťou bojovať všetci zostávajúci štyria účastníci.

Skupinou "smrti" sa dá označiť aj "céčko", kde sa zišli úradujúci majstri sveta Taliani, Srbi, Severní Íri či Slovinci. Zaujímavé konfrontácie sa črtajú aj v ďalších skupinách.

Česi, ktorých Slováci preskočili v kvalifikačnej skupine o postup na tohtoročné MS v Juhoafrickej republike, sa v I-skupine stretnú s úradujúcimi kontinentálnymi šampiónmi Španielmi, Škótskom, Litvou a Lichtenštajnskom.

Šlágrami "áčka" budú vzájomné duely Nemecka a Turecka, o postup sa z H-skupiny s favorizovaným Portugalskom najviac pobijú severania Dáni a Nóri.

Z 53 členských krajín Európskej futbalovej únie (UEFA) sa do kvalifikácie ME 2012 zapojí 51 štátov. Automatické právo účasti na záverečnom turnaji, ktorý sa uskutoční v dňoch 8. júna až 1. júla 2012, majú jeho hostitelia - Poliaci a Ukrajinci.

Zvyšné tímy rozdelili do 9 skupín (A až I) - šesť po 6 účastníkoch a tri po 5 aktéroch. Priamo na šampionát postúpia deviati víťazi skupín a najlepšie mužstvo z 2. priečky po odrátaní bodov zo zápasov s poslednými v 6-členných skupinách (rovnako ako v kvalifikácii MS 2010).

Zostávajúcich 8 druhých tímov bude hrať baráž (systém doma - vonku) o štyri miestenky. Kvalifikácia ME 2012 v Poľsku a Ukrajine je rozložená od septembra 2010 až do novembra 2011.

Organizátori nedeľňajšieho žrebovania kvalifikácie ME 2012 privítali na slávnosti približne deväťsto hostí. Okrem zástupcov z 53 krajín boli v centre žrebovania aj významné osobnosti politického, kultúrneho, spoločenského a športového života z oboch krajín, ktoré spoločne zorganizujú najbližší európsky futbalový šampionát.

Na nedeľňajšej slávnosti sa ako hostia zúčastnili aj štyri futbalové osobnosti z usporiadateľských krajín - Poliaci Zbigniew Boniek a Andrzej Szarmach a Ukrajinci Oleg Blochin a Andrij Ševčenko, ktorí pri procedúre pomáhali generálnemu sekretárovi UEFA Giannimu Infantinovi.

Slávnostným aktom rozdelenia 51 európskych futbalových reprezentácií do deviatich kvalifikačných skupín ME 2012 sprevádzali športový komentátor poľskej televíznej stanice TVP Piotr Sobczyňski a ukrajinská herečka a speváčka Maša Jefrosininová. V sprievodnom kultúrnom programe vystúpila aj poľská skupina Audiofeels z Poznane.

žreb kvalifikácie EURO 2012

A-skupina: Nemecko, Turecko, Rakúsko, Belgicko, Kazachstan, Azerbajdžan

B-skupina: Rusko, SLOVENSKO, Írsko, Macedónsko, Arménsko, Andorra

C-skupina: Taliansko, Srbsko, Severné Írsko, Slovinsko, Estónsko, Faerské ostrovy

D-skupina: Francúzsko, Rumunsko, Bosna a Hercegovina, Bielorusko, Albánsko, Luxembursko

E-skupina: Holandsko, Švédsko, Fínsko, Maďarsko, Moldavsko, San Maríno

F-skupina: Chorvátsko, Grécko, Izrael, Lotyšsko, Gruzínsko, Malta

G-skupina: Anglicko, Švajčiarsko, Bulharsko, Wales, Čierna Hora

H-skupina: Portugalsko, Dánsko, Nórsko, Cyprus, Island

I-skupina: Španielsko, Česko, Škótsko, Litva, Lichtenštajnsko

Ohlasy:

Ján Mucha, brankár slovenskej reprezentácie: "Žreb nám prisúdil zaujímavú skupinu. Máme v nej dve silné futbalové veľmoci - Rusko a Írsko. Možno na prvý pohľad sa naša skupina zdá ako nie extra ťažká, ale určite má svoju kvalitu. My sme sa však presvedčili, že s každým sa dá hrať, ale nikoho netreba podceniť."

Stanislav Šesták, reprezentant SR: "Myslím si, že môžeme byť spokojní. Dôležité je, že z prvého koša sme dostali hrateľného súpera. Určite budeme bojovať o prvé miesto. Urobíme všetko preto, aby sme sa kvalifikikovali aj na ME."

Miroslav Karhan (defenzívny stredopoliar slovenskej reprezentácie): "Myslím si, že je to prijateľná skupina, súperi v nej sú zdolateľní. Podľa môjho názoru môžeme pomýšľať na postup zo skupiny. Dá sa povedať, že sa mi splnilo želanie. Z prvého koša som si totiž želal Rusov, ktorých by sme mohli potrápiť. Náročné budú zápasy aj proti Írom a netreba zabúdať na Macedóncov, ktorí sú doma pomerne silní a môžu nás potrápiť. S Arménskom a Andorrou nemám žiadne skúsenosti, ťažko sa mi o nich niečo hovorí. Celkovo môžeme byť spokojní. Mohli sme dostať aj Španielov, ktorých nechcel asi nikto z nás. Angličania a Nemci sú isto nesmierne silní, preto buďme radi, že nám vytiahli Rusov."

Miroslav Stoch (ofenzívny stredopoliar slovenskej reprezentácie): "Myslím si, že je to celkom prijateľná skupina. Určite to bude ťažké, ale mohli sme dostať aj náročnejších súperov. Rusi a Íri budú našimi najvážnejšími súpermi v boji o postup, ale šťastie nám naďalej praje, preto nevidím dôvod, prečo by sme nemali postúpiť na európsky šampionát. Z prvého koša som si neželal Španielov, to sa mi aj splnilo. Z ostatných možných tímov si už veľa nenavyberáte. Holandsko, Portugalsko, Francúzsko, Nemecko - všetko sú to silné mužstvá, takže je v podstate jedno, koho nám vytiahli."

blochin.jpg

Oleg Blochin pri žrebe

Ján Kozák, stredopoliar SR: "Myslím si, že naša skupina je prijateľná. Rusi aj Íri sú síce silní súperi, ale bola tam aj najvyššia kvalita v podobe Španielov alebo Portugalcov. Takže v tomto smere môžeme byť spokojný, ako sme obišli. Rusi sú veľmi silní, čo dokázali aj na EURO 2008, kde postúpili až do semifinále, ale zasa niekedy zvyknú byť náladoví. My musíme zostať pri zemi, nie sme zasa taká krajina, ktorá by si mohla vyberať súperov. Ľahké to nebude ani s outsidermi Arménskom a Andorrou, svoju silu bude mať určite v domácom prostredí aj Macedónsko, ale ak chceme pomýšľať na postup, musíme si aj s nimi poradiť.

Jozef Adamec, bývalý tréner SR: "Pán Weiss môže byť spokojný, že sme z najsilnejších dostali práve Rusko. Rusi však zostávajú favoritom a bude záležať aj od toho, v akej forme kvalifikáciu odohrajú. My by sme sa s Írmi mali pobiť o druhé miesto a útočiť na tú najvyššiu priečku. V každom prípade toto je skupina s reálnou postupovou šancou."

Boris Kitka, tréner SR 21: "Myslím, že so žrebom môžeme byť spokojní. Z tých najsilnejších sme nedostali Anglicko ani Španielsko, čo ale neznamená, že Rusko treba podceniť. Zo športového aj geografického hľadiska je to však prijateľná skupina."

Jozef Vengloš, bývalý tréner SR: "Európsky futbal je stále vyrovnanejší a preto sa dnes už ťažko vyberá ľahká skupina. Dôležitejší je ale fakt, že sme schopní súťažiť s ostatnými tímami v našej vyrovnanej skupine. Verím však, že naši chlapci najmä v súbojoch s Ruskom a Írskom, ale aj celom ďalšom kvalifikančom cykle využijú cenné skúsenosti, ktoré získajú na svetovom šampionáte v JAR."

Jozef Jankech, bývalý tréner SR a kouč Dukly Banská Bystrica: "Veľmi dobrá a výhodná skupina. Myslím, že sa na nás žreb usmial, tak ako tomu bolo aj v prípade kvalifikácie MS 2010. Verím, že budeme hrať s Ruskom o prvé miesto, ale dôležité bude okrem bodov aj skóre pre prípadný postup do baráže z druhej priečky."

Jozef Barmoš, bývalý asistent trénera SR: "Myslím, že sme nedostali až takú zlú skupinu, určite nám hrozilo aj horšie zloženie. Skupina je hrateľná aj vzhľadom na to, že Rusov vyradili Slovinci, naši súperi zo skupiny v kvalifikácii MS 2010, ktorú sme vyhrali. S írskym futbalom máme určité skúsenosti, no dôležité bude nestrácať body aj s ďalšími súpermi Macedónskom a Arménskom. Macedónci vedia súpera potrápiť najmä v domácom prostredí, arménsky futbal robí stále pokroky. Andorra by nemala byť vážnejšou prekážkou."

Ľuboš Kamenár (brankár slovenskej reprezentácie): "Z môjho pohľadu je to dosť dobrá skupina. Máme reálnu šancu myslieť na postup. Nároky slovenských fanúšikov, ale aj všeobecne futbalovej verejnosti, budú určite väčšie, keďže sa nám podarilo postúpiť na MS 2010. Určite sa od nás teraz očakáva aj účasť na majstrovstvách Európy 2012. Pomerne dobre poznám francúzsky futbal a môžem povedať, že som rád, že sme ich nedostali do skupiny. Rusi sú rozhodne prijateľnejší súper."

Peter Pekarík, reprezentant SR: "Myslím si, že nás nič jednoduché nečaká. Z prvého koša sa veľmi vyberať nedalo, ale určite sú Rusi lepší súper ako trebárs Anglicko alebo Portugalsko. S Írmi máme skúsenosti z minulosti a vôbec aj s tímami z Britských ostrovov ako takými, takže by to mohla byť naša výhoda. Ani s nimi to však nebude ľahké. Po vypadnutí v baráži MS s Francúzskom totiž Íri rozhodne budú chcieť v ďalšej kvalifikácii uspieť a podceniť nemôžeme ani mužstvá z ďalších košov."

Filip Hološko (útočník slovenskej reprezentácie): "Žreb nám prial, rovnako ako pri výbere základných skupín na tohtoročných majstrovstvách sveta. Rusko a Írsko sú rozhodne nepríjemní súperi, ale z tímov, ktoré nám mohli vytiahnuť z prvého a tretieho koša, sme dostali asi tých najprijateľnejších. Horšie sa nám bude hrať u nich, doma by sme to mohli zvládnuť. Tieto tímy sú výkonnostne približne na rovnakej úrovni ako my, preto očakávam veľký boj o postup. Takí Španieli, Angličania či Portugalčania sú na tom technicky omnoho lepšie. Cez nich by bol postup určite náročnejší."

Michal Hipp, asistent trénera SR: "Rozhodne sme dostali zaujímavú skupinu. Na rozdiel od niektorých iných skupín nemá jednoznačného favorita. Myslím, že je v našich schopnostiach, aby sme sa s Ruskom a Írskom pobili o prvé miesto. U Írov a Rusov môže byť zvýšená motivácia pretože neuspeli v baráži MS 2010. Na druhej strane na európsky šampionát sa samostatné Slovensko ešte neprebojovalo. Možno po žrebe u nás zavládol optimizmus, no netreba zabúdať, že európsky futbal sa vyrovnáva a treba mať zdravý rešpekt a pokoru aj pred súpermi, ktorých žrebovali z nižších košov."

František Laurinec, prezident SFZ: "Čo sa týka našej kvalifikačnej skupiny, je náročná, no hrateľná. Pozícia v druhom koši žrebu sa ukázala ako prospešná. O postupujúcich sa rozhodne medzi Ruskom, Írskom a nami, nepodceňujeme ostatných súperov, ale rozhodujúce budú súboje s favoritmi skupiny. Predpokladám, že to budú pekné majstrovstvá Európy, Ukrajina i Poľsko sa na ne zodpovedne pripravujú."

Miloš Tomáš, generálny sekretár SFZ: "Zaujímavá, ale ťažká skupina. O jej kalendári sa budeme musieť dohodnúť do 30 dní, už krátko po žrebe sa stretávajú zástupcovia skupín, aby sa dohodli na mieste rokovania o termínovej listine."

Dušan Galis (bývalý reprezentačný tréner SR): "Žreb nám tentoraz žičil. Máme veľmi dobrú skupinu. Naozaj. Jej favoritom je Rusko, ale my v súčasnosti máme kvalitné mužstvo, ktoré dokáže poriadne potrápiť aj Rusov. S Írmi tiež vieme hrať vyrovnanú partiu a ostatní traja súperi sú z kategórie takých mužstiev, nad ktorými, ak chceme na ME v Poľsku a Ukrajine štartovať, musíme jednoznačne vyhrať. Takže naše možnosti opäť sa dostať na významné futbalové podujatie sú vďaka tejto skupine veľmi veľké. Je to môj názor. Nikomu ho nevnucujem. Fakt, že nás teraz vo Varšave prvýkrát žrebovali z 2. koša, vnímam ako ocenenie našich výkonov v nedávnej kvalifikácii o postup na MS 2010. Je to zrkadlo veľmi dobrej práce hlavného trénera Vladimíra Weissa, ktorý dokázal s mužstvom urobiť výrazný výkonnostný skok smerom hore. Máme to všetko vo svojich rukách."

Bilancia Slovenska s mužstvami B-skupiny

Slovenská reprezentácia má zo súperov v B-skupine kvalifikácie ME 2012 najväčšie zápasové skúsenosti s najvyššie nasadeným Ruskom, ktoré bolo "ťahané" z 1. koša.

Slováci sa v doterajšej histórii stretli so "zbornou" päťkrát, pričom bilancia týchto súbojov je vzácne vyrovnaná.

Jeden duel vyhrali reprezentanti SR, v jednom ťahali za dlhší koniec povrazu Rusi a až trikrát sa zrodil nerozhodný výsledok. Naposledy sa títo dvaja súperi stretli v októbri 2005 v zápase kvalifikácie MS 2006 - na bratislavskom Tehelnom poli sa vtedy zrodila bezgólová remíza.

Štyri vzájomné duely majú Slováci s Macedónskom, všetky zhodne v rámci kvalifikačných bojov. V tomto prípade majú hráči SR jednoznačne navrch - tri zápasy vyhrali, v jednom remizovali s jednoznačne aktívnym skóre 10:1.

Menej ružové je to z pohľadu Slovenska pri vzájomných konfrontáciách s Írskom. Ani v jednom z doterajších dvoch zápasov totiž nedokázalo mužstvo SR zvíťaziť - raz sa zrodila remíza a v jednom dueli Slováci prehrali. S ďalšími dvoma súpermi v B-skupine Arménskom a Andorrou sa reprezentanti SR doteraz ešte nestretli.

Rusko:

Bilancia z pohľadu SR: 5 zápasov - 1 víťazstvo, 3 remízy, 1 prehra, skóre: 5:5

medzištátny priateľský zápas: 29. máj 1994 - Moskva: Rusko - Slovensko 2:1 (0:1), góly: 51. Piatnickij, 60. Cymbalar - 33. Tittel

medzištátny priateľský zápas: 8. marec 1995 - Košice: Slovensko - Rusko 2:1 (1:0), góly: 29. a 69. Dubovský - 76. Karpin

medzištátny priateľský zápas: 31. máj 2000 - Moskva: Rusko - Slovensko 1:1 (0:1), góly: 60. Besčastnych - 25. Fabuš

kvalifikácia MS 2006: 4. septembra 2004 - Moskva: Rusko - Slovensko 1:1 (1:0), góly: 15. Bulykin - 88. Vittek

kvalifikácia MS 2006: 12. októbra 2005 - Bratislava: Slovensko - Rusko 0:0

 

Írsko:

Bilancia z pohľadu SR: 2 zápasy - 0 víťazstiev, 1 remíza, 1 prehra, skóre: 2:3

kvalifikácia ME 2008: 8. septembra 2007 - Bratislava: Slovensko - Írsko 2:2 (1:1), góly: 37. Klimpl, 90.+ M. Čech - 7. Ireland, 58. Doyle

kvalifikácia ME 2008: 28. marca 2007 - Dublin: Írsko - Slovensko 1:0 (1:0), gól: 13. Doyle

 

Macedónsko:

bilancia z pohľadu SR: 4 zápasy - 3 víťazstvá, 1 remíza, 0 prehier, skóre: 10:1

kvalifikácia MS 2002: 3. septembra 2000 - Bratislava: Slovensko - Macedónsko 2:0 (1:0), góly: 3. I. Bališ, 74. Demo

kvalifikácia MS 2002: 7. októbra 2001 - Skopje: Macedónsko - Slovensko 0:5 (0:1), góly: 29. Reiter, 56. Dzúrik, 72. P. Németh, 80. Pinte, 89. T. Oravec

kvalifikácia ME 2004: 29. marca 2003 - Skopje: Macedónsko - Slovensko 0:2 (0:1), góly: 28. M. Petráš, 90. Reiter

kvalifikácia ME 2004: 10. septembra 2003 - Žilina: Slovensko - Macedónsko 1:1 (1:0), góly: 25. Sz. Németh - 61. Dimitrovski

 

Arménsko:

Mužstvá sa spolu vo vzájomnom medzištátnom zápase ešte nestretli.

 

Andorra:

Mužstvá sa spolu vo vzájomnom medzištátnom zápase ešte nestretli.

sita

Čo hovoria na žreb médiá?

gazeta.ru: "Trapatoni, Weiss aj maličká krajina. Ruská zborná sa v boji o EURO 2012 stretne s Írskom, ktoré trénuje renomovaný Talian Trapatoni, aj so Slovenskom a trénerom Vladimírom Weissom. Weiss v Rusku viedol Saturn Moskovská oblasť. Opäť budeme hrať s Andorrou, s ktorou sme hrali v poslednej kvalifikácii."

fai.com: "Írsko dostalo veľmi ťažkú "východoeurópsku" skupinu s Ruskom, Slovenskom či Macedónskom a Arménskom. Írov môže povzbudiť fakt, že Rusi, ktorých ťahali z prvého koša, nepostúpili na MS v JAR. Všetci súperi, azda okrem Andorry, sú veľmi nebezpeční."

uefa.com: "Obhajca zo Španielska bude musieť čeliť ťažkému súperovi z Česka, zverenci trénera Vicente del Bosqueho sa budú musieť popasovať aj so Škótskom či Litvou."

idnes.cz: "Z Varšavy letí do Česka jedna dobrá a jedna zlá správa. Jasať môžu fanúšikovia, futbalisti aj tréner Michal Bílek nad tým, že Česko hrá v päťčlennej skupine. Odpadnú tak zápasy s európskym trpaslíkom. Tá, nad ktorou jasať nemôže je, že súperom je Španielsko, úradujúci majster Európy a podľa rebríčka FIFA dlhodobo najlepší tím sveta."


Čítajte viac: http://futbal.sme.sk/c/5229109/futbalisti-si-o-euro-2012-zahraju-aj-proti-rusom-a-irom.html#ixzz0erCyoCKP


Mládež

25.07.2020 13:21:02 Mládež

Výsledkový servis mládeze

Prinášame  výsledky prípravných zápasov žiackych družstiev v prípravnom období. Svoju prípravu začali ako prvý starší žiaci A U15. Následne sa ...

Mládež

23.06.2020 09:18:25 Mládež

Staň sa novou hviezdou FK Pohronie

Prípravky

21.06.2020 20:49:56 Prípravky

U10: Domáci triangel

21.06.2020 Umelá tráva v ZH 6+1 - súbežne na dve ihriská, každý s každým, dve kolá 1x25 min Ihrisko 1: ...

Prípravky

15.06.2020 13:38:26 Prípravky

U7: Na svojich prvých veľkých zápasoch

14.06.2020   V nedeľu sa naši najmenší futbalisti zúčastnili svojho prvého triangla. Pozvanie prijali od Spartaka Trnava. Na ihrisku v ...

Prípravky

19.04.2020 10:23:02 Prípravky

CHALLENGE Č. 3 pre prípravky FK Pohronie

CHALLENGE Č. 3 PRE PRÍPRAVKY FK POHRONIE U6 - U11 .... urob niečo navyše - trvanie do 02.05.2020  Spoločnosť COERVER ...

Prípravky

14.04.2020 14:13:43 Prípravky

CHALLENGE Č. 2 PRE PRÍPRAVKY FK POHRONIE U6 - U11

CHALLENGE Č. 2 PRE PRÍPRAVKY FK POHRONIE U6 - U11 .... urob niečo navyše   Cvičenie trénujem do dokonalosti   Po ...

Prípravky

04.04.2020 15:12:47 Prípravky

CHALLENGE Č. 1 pre prípravky FK Pohronie

POPRI INDIVIDUÁLNOM TRÉNINGOVOM PROGRAME PRE NAŠE PRÍPRAVKY U6 - U11 PRINÁŠAME:   CHALLENGE Č. 1 PRE PRÍPRAVKY FK POHRONIE U6 - ...

Prípravky

07.03.2020 21:08:28 Prípravky

U10: Domáci kvalitne obsadený triangel nám nevyšiel podľa predstáv

07.03.2020 domáci triangel č. 3 Systém hry: 6+1, na jedno ihrisko, každý s každým, 1x25 min. Zúčastnené družstvá: FK Pohronie, ...